Banner 980x90

Biedrībā "Baltā māja" durvis vērs "Mazais ķipars"

Publicitātes foto
Foto: Publicitātes foto

Biedrībā "Baltā māja" (Stacijas ielā 2, Līvānos) 1.stāvā drīzumā durvis vērs bērnu istabas "Mazais ķipars" durvis, kas izveidota pateicoties labdarības organizācijas "Giving for Latvia" (Londona) ziedojumam, pilsētas informācijas portāls Livani24.lv uzzināja biedrībā "Baltā māja".
 

Šobrīd gaidīti bērni kopā ar vecākiem, savukārt jau tuvā nākotnē paredzēts bērnu pieskatīšanas pakalpojums. "Mazajā ķiparā" ir gaidītas mammas, tēti kopā ar pirmskolas vecuma bērniem vecumā no 1 līdz 7 gadiem. Mazajiem sagatavotas koši iekārtotas telpas ar izglītojošām rotaļlietām un palīglīdzekļiem, kas paredzēti fizisko, sensoro un kognitīvo spēju attīstīšanai. Tās darinātas no EKO materiāliem – bērniem, vecākiem un videi draudzīgas. Rotaļlietas piemērotas muzikāliem, tehniskiem, sportiskiem, aktīviem un zinātkāriem bērniem, tieši tādiem, kādi ir mazie līvānieši! 

"Mazais ķipars"  ir vieta, kur bērniem un vecākiem kopā būt, piepildīt laiku ar patiesu klātbūtni, vērtīgu izziņu, dziļu saturu un prieku!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)