Pārceltuve Līvāni – Dignāja 

Pārceltuve savieno abus Daugavas krastus un ir vistaisnākais ceļš no Latgales uz Zemgali jeb, kā līvānieši saka, – uz Kurzemi, jo zemes agrāk piederējušas Kurzemes hercogam. 

Pārceltuve ir ļoti nozīmīgs satiksmes līdzeklis abu upes krastu iedzīvotājiem - gan gājējiem, gan autobraucējiem un riteņbraucējiem. Tā ir iespēja saskarties ar pagātni klātienē, jo šobrīd Latvijā darbojas tikai trīs pārceltuves – Līvānos, Jersikas pagastā un Līgatnē. Daudziem tā ir eksotika. Celtuve veidota no krievu armijas pontoniem, kas ir no tanku pontontilta. Atrodas Līvānos, Zemgales ielas galā savieno abus Daugavas krastus.

Adrese: Zemgales ielas galā, Līvāni, LV-5316
Tālrunis: +371 28889045, +371 26808760
Mājaslapa: www.visitlivani.lv
E-pasts: tic@livani.lv
GPS koordinātes: 56.343225, 26.165462
 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)