Banner 980x90

Paklāju serviss tīrākai ikdienai uzņēmumā

Ziemas periodā, kad apavi ir slapji un pie tiem pielīp sniegs, viens no sarežģītākajiem uzdevumiem ir uzturēt tīras un sausas grīdas sava uzņēmuma telpās. Izvēloties paklāju, jāizvērtē vairāki aspekti – kādas ir konkrētās telpas vajadzības, kādi netīrumi tajā visbiežāk varētu parādīties un kuri paklājam attiecīgi jāsavāc, cik slapjas var kļūt grīdas. Paklāju kopšana ir diezgan sarežģīta, tāpēc ieteicams to uzticēt paklāju servisam.  Šāds pakalpojums nodrošinās pie uzņēmuma durvīm un arī dziļāk telpās vienmēr tīru paklāju, un tas atstās arī labu iespaidu klientu acīs, radīs patīkamu darba vidi darbiniekiem, kā arī savāks netīrumus un mitrumu. Raksta turpinājumā uzziniet, kādi ir paklāju veidi un to nomas priekšrocības.

Kokvilnas paklāji

Kokvilnas paklājs ir izgatavots no kokvilnas šķiedras, un tam ir gumijas pamatne, kā arī gumijas maliņa pa visu paklāja perimetru, lai tas neslīdētu. Šis paklājs ar gumijas apakšu būs īpaši piemērots lietošanai ziemā, jo tas spēj uzsūkt lielu daudzumu mitruma, tāpēc to ieteicams novietot:

  • pie ieejas;
  • virtuvēs un labierīcībās pie izlietnes;
  • ģērbtuvēs;
  • pie reģistratūrām;
  • liftos;
  • citās vietās, kurās ikdienā uzturas daudz cilvēku.

Kokvilnas paklāji uzsūc piecas reizes vairāk mitruma, nekā ir to svars, un tie aizkavē mitruma un netīrumu iznēsāšanu pa visu telpu. Tāpat paklāji pasargā grīdas segumu no nolietošanās vietās, kur pārvietojas ļoti daudz apmeklētāju.

Skreiperis – gumijas paklājs

Skreiperi jeb gumijas paklāji parasti tiek novietoti pie ieejas durvīm. Tie labi aiztur netīrumus, lietus ūdeni un sniegu, neļaujot to ienest tālāk telpās. Šie paklāji sastāv no augstvērtīgas 100% nitrila gumijas un ir ļoti izturīgi pret nolietojumu, netīrumiem un bojājumiem. Skreiperis no apaviem noberž smiltis, sniegu un citus netīrumus. Tam ir paaugstināta apmalīte, tāpēc tas uzkrāj mitrumu un neļauj tam no paklāja izplatīties pa visu telpu.

Skreiperus ir ērti tīrīt, to var izdarīt starp paklāju maiņas reizēm. Tāpat gumijas paklāji grīdām var kalpot kā pāreja starp dažādām telpām, lai starp tām netiktu pārnēsāti netīrumi, piemēram, starp ražotni un biroju vai virtuvi un restorānu.

Mikroneilona un neilona paklāji

Neilona paklājs sastāv no neilona šķiedrām, kuras ir stingri savītas. Šis paklājs ierobežo sauso netīrumu un dubļu izplatību telpās. Netīrumi tiek savākti dziļi paklāja šķiedrās, tāpēc tas spēj aizturēt ievērojamu daudzumu smilšu un putekļu. Paklājs aiztur līdz pat 70% netīrumu, kuri nenonāk pārējās telpās. Tas aizsargā grīdas no nodiluma un spēj uzsūkt 2–3 reizes lielāku mitruma daudzumu, nekā tas sver.

Pieejams arī pavisam jauns paklāja veids – mikroneilona paklājs, kura īpašās šķiedras aiztur ievērojami vairāk netīrumus un mitrumu nekā parastais neilona paklājs. Mikroneilona paklāja šķiedras ir īpaši smalkas un tiek ražotas no pārstrādātas neilona šķiedras. Tas ir dabai draudzīgs risinājums.

Kāpēc ziemā izvēlēties paklāju servisu?

Paklāju noma ir viens no ērtākajiem veidiem, kā panākt, ka telpas vienmēr ir tīras. Īpaši svarīgi tas ir ziemā, kad cilvēki ar apaviem telpās ienes ne tikai sniegu un mitrumu, bet arī dubļus un citus netīrumus. Līdz ar to pie ieejas, reģistratūras zonās un citās telpās, kur pārvietojas daudz cilvēku, veidojas pat peļķes. To var atrisināt maināmie paklāji.

Ja izvēlaties paklāju servisu, ārpakalpojuma sniedzējs netīros paklājus regulāri nomainīs pret tīrajiem. Tāpat paklāji tiks profesionāli iztīrīti un salaboti, ja tas būs nepieciešams. Tā kā paklāji tiks kopti pareizi, tie labi kalpos un kvalitatīvi pildīs savas funkcijas ilgtermiņā, kas ir būtiski vides aizsardzības un klimata politikas jomā.

Viens no uzņēmuma “Elis” piedāvātajiem pakalpojumiem ir paklāju serviss. Ieskatieties piedāvājumā un izvēlieties piemērotāko risinājumu savam biznesam!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)