Banner 980x90

Ķieģeļflīzes – unikālam interjeram

Ķieģeļflīzes ir ilgmūžīgs risinājums gan iekštelpu, gan ēkas ārējās fasādes apdarei. Tās kalpo kā moderns dizaina elements, kas interjeram piešķir unikālu izskatu. Šis dekoratīvais apšuvums ir lielisks veids, kā piešķirt mājoklim klasisku, veclaicīgu, taču tajā pašā laikā arī mūsdienīgu izskatu.

Kāpēc sienu apdarei izvēlēties ķieģeļflīzes?

 • Ekoloģisks un izturīgs risinājums
  Ķieģeļflīzes pārsvarā tiek izgatavotas no apdedzināta māla, tādēļ tās ir ekoloģisks un dabīgs sienu apdares risinājums. Turklāt tās ir ilgmūžīgs ieguldījums mājokļa vizuāla tēla uzlabošanā, jo ķieģeļflīzes ir izturīgas pret ūdeni, aukstumu un citiem ārējās ietekmes faktoriem. Tās ir piemērotas jebkuru virsmu apdarei un laika gaitā nezaudē nedz savu krāsu, nedz izturību.
 • Atsvaidzināts ēkas dizains
  Ķieģeļu sienas imitēšana ir labs veids, kā piešķirt mājoklim jaunu elpu. Ar ķieģeļflīžu palīdzību iespējams iegūt gan mūsdienīga, gan veclaicīga un klasiska stila iekštelpu un ārējās fasādes efektu. Ķieģeļflīzes spēj veiksmīgi izcelt konkrētas sienas, fasādes vai objektus, tādējādi papildinot kopējo mājokļa arhitektūru ar unikālu akcentu.
 • Daudzveidīgas dizaina variācijas
  Tā kā ķieģeļflīzes ir pieprasīts apdares materiāls, tās pieejams dažādās krāsu, dizaina un faktūru variācijās. Tieši tāpēc ikvienam ir iespēja atrast savi gaumei un mājas kopējai arhitektūrai piemērotāko dizaina risinājumu.
 • Viegli uzstādāms risinājums
  Ķieģeļflīzes var ērti un viegli uzklāt uz jebkuras virsmas. Atbilstoši sagatavojot virsmu, tās nodrošinās izturīgu un skaistu rezultātu arī uz koka, mūra un betona virsmām, kā arī dažādiem dārza objektiem, piemēram, akām un terasēm.

STEGU apdares flīzes 

No dabas iedvesmotus un augstas kvalitātes apdares materiālus, tajā skaitā arī ķieģeļflīzes, ražo Eiropā plaši atzīts zīmols STEGU. Produktu klāstā pieejamas ne tikai ķieģeļflīzes, bet arī arhitektoniskās un dekoratīvās flīzes. Tāpat STEGU sortimentā atrodamas dabīgā akmens flīzes un koka paneļi. Apdares materiāli ir pieejami dažādās faktūrās, toņos un dizainos, tāpēc ikviens var atrast savām vajadzībām un gaumei piemērotāko risinājumu, kas lieliski iederēsies konkrētā mājokļa interjerā un arhitektūrā.

Kur iegādāties ķieģeļflīzes?

Vietējais uzņēmums ”RIPO International” jau vairāk nekā 20 gadus saviem klientiem piedāvā augstas kvalitātes preces mājai un tās teritorijas labiekārtošanai, kā arī būvniecībai. Uzņēmums savā preču sortimentā ir iekļāvis arī STEGU ķieģeļflīzes, kas pieejams dažādos toņus, faktūrās un krāsās.

 • Ķieģeļflīzes – ārdarbiem un iekšdarbiem piemērotās STEGU ķieģeļflīzes ir lielisks interjera papildinājums. Tās iederas gan pilsētas, gan lauku stila arhitektūrā un interjerā.
 • Dekoratīvās flīzes – STEGU dekoratīvās flīzes piešķir individuālu raksturu ikvienam interjeram. Tās imitē ķieģeļu un akmens sienas izskatu un, pateicoties neparastajām formām un rakstiem, spēj radīt vēl nebijušu gaismas un ēnu spēli jebkurā telpā.
 • Dabīgā akmens flīzes – dabīgā, neregulārā un daudzkrāsainā akmens virsma spēj piešķirt interjeram greznu un aizraujošu akcentu.
 • Arhitektoniskās flīzes – STEGU arhitektoniskās flīzes ir lielisks apdares risinājums, kas interjeram piešķir mūsdienīgu efektu.
 • Koka paneļi – dabiskam un mājīgam interjeram pieejami STEGU koka paneļi dažādās faktūrās un toņos.

 

Plašā klāstā STEGU ķieģeļflīzes varat iegādāties interneta veikalā ripointernational.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu