Banner 980x90

Līvānu stikla un amatniecības centrs

Līvānu stikla un amatniecības centrs ir vieta, kur vēsturiskā ēkas daļa saplūst ar mūsdienīgo ekspozīciju zāli. Te izvietota izstāžu zāle ar ikmēneša mākslinieku un amatnieku darbu izstādēm, radošās stikla un keramikas darbnīcas ar iespēju līdzdarboties, kā arī aprīkota izīrējama konferenču zāle ar skatu uz mūžīgi mainīgo upi Daugavu.

2013. gadā, speciāli uzbūvētā ēkas daļā, tika atklāta vēsturiskā Līvānu stikla muzeja ekspozīcija ar vairākiem tūkstošiem visās varavīksnes krāsās zaigojošiem stikla izstrādājumiem, kurus kādreiz ražoja Līvānu Stikla fabrika. Šīs ražotnes stikla trauki bija un arī mūsdienās ir sastopami daudzās mājās. Līvānu stikla un amatniecības centrs ir vieta ar vēsturisku un mūsdienīgu gaisotni, seno amatnieku darbarīku enerģija, unikālie stikla fabrikas izstrādājumi un amatniecības centra personāla viesmīlība rada īpaši labo auru, kuru izjūt ikviens tā viesis un apmeklētājs.

Adrese: Domes iela 1, Līvāni, LV-5316
Tālrunis:  +371 65381855, +371 28603333
Mājaslapa: www.livanustikls.lv, www.latgale.travel.lv
E-pasts: livanustikls@livani.lv
GPS koordinātes: 56.3554024, 26.1609916

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)