Deputāta soliņš

Deputāta soliņa (2016) autors Raimonds Vindulis simboliski atspoguļo tautas kalpu darba specifiku. No attāluma soliņš tāpat kā deputāta amats šķiet ļoti piemīlīgs - skaists un ērts, taču sēdēt uz tā ir diezgan neērti (soliņā iestrādātas lielas metāla kniepadatas). 

Sākotnēji būt par deputātu daudziem šķiet viegli un ērti. Taču tie, kas šos pienākumus izbaudījuši uz savas ādas, zina, ka deputātam bieži nākas atbildēt uz neērtiem jautājumiem, paciest kritiku, uzņemties atbildību utt. Dizaina objekts veidots metālā un stiklā. Atrodas pie Līvānu novada pašvaldības ēkas, Rīgas ielā 77.
 
Adrese: Rīgas iela 77, Līvāni, LV-5316
Tālrunis:  +371 29324115 (Līvānu Tūrisma informācijas centrs)
Mājaslapa: www.visitlivani.lv
E-pasts: tic@livani.lv
GPS koordinātes: 56.3537206, 26.1736567

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)