Brīvdabas viesistaba

Brīvdabas viesistaba ir īpaša ar savu atrašanās vietu (Vecticībnieku ielas galā, blakus Līvānu 1. vidusskolas peldbaseinam "Upe"). Tā ir augstākā vieta pilsētā, no kura paveras skaists skats uz centrālo pilsētas daļu un Dubnas upes līci. 

Šai uzkalnītē 17. gadsimtā atradās pirmā katoļu koka baznīca Līvānos, par ko liecina senā ozolu aleja. Vides objekts izveidots iedzīvotāju atpūtai brīvā dabā. To veido slīpēta betona galds, dīvāns, krēsli, stāvlampa, „televizora” rāmis, kas kalpo kā ietvars skatam uz Dubnas upi. Tā kā Līvānos darbojas divi pasaules līmeņa high-tech šķiedras optikas uzņēmumi, galda virsmā iestrādāta optiskā šķiedra, kas tumsā spīd, radot savdabīgu efektu.

Adrese: Vecticībnieku ielas galā, blakus Līvānu 1. vidusskolas peldbaseinam "Upe", LV-5316
Tālrunis: +371 29324115 (Līvānu Tūrisma informācijas centrs)
Mājaslapa: www.visitlivani.lv
E-pasts: tic@livani.lv
GPS koordinātes: 56.3575812, 26.1718764

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)