Vīrietis Līvānos nenovalda auto un ietriecas kokā

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

Svētdien, 8.novembrī, Ķekavas novadā vieglā automašīna nāvējoši traumējusi kādu pagaidām neidentificētu vīrieti.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijā, negadījums noticis uz autoceļa Rīgas HES-Daugmale-Jaunjelgava. Automašīna "VW Passat Variant", kuru vadīja 1963.gadā dzimis vīrietis, notrieca gājēju, pagaidām neidentificētu aptuveni 45-50 gadus vecu vīrieti. Gājējs no gūtajām traumām notikuma vietā nomira.

Savukārt Līvānu novadā uz autoceļa Preiļi-Rožupe automašīna "Audi 100", kuru vadīja 1970.gadā dzimis vīrietis, nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Negadījumā cieta transportlīdzekļa vadītājs, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Daugavpilī, Komunālajā ielā, 1987.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "BMW 730", iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur ietriecās metāla nožogojumā, un tad sadūrās ar automašīnu "Peugeot 307", kuru vadīja 1974.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cieta un ar dažādām traumām slimnīcā nogādāta automašīnas "Peugeot" pasažiere,1983.gadā dzimusi sieviete, un "BMW" pasažieris, 1956.gadā dzimis vīrietis.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 38 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 11 cilvēki un viens cilvēks gājis bojā. Rīgas reģionā reģistrētas 16 avārijas, kurā cietuši seši cilvēki un viens cilvēks gāja bojā.