SMS kredīts "ViaSMS" – 5 iemesli, kādēļ to izvēlēties!

Publicitātes foto

Situācijā, kad steidzami vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, par risinājumu var kļūt SMS kredīts. Tā ir iespēja aizdevumam pieteikties tikai ar vienas īsziņas starpniecību – neatkarīgi no atrašanās vietas. 

Viens no aizdevējiem, kura piedāvājumā šāds pakalpojums atrodams, ir "ViaSMS".  Tā var būt  atbilde visdažādākajās situācijās, arī tad, kad nav pieejams interneta pieslēgums. SMS kredīts  "ViaSMS" sniedz vairākas priekšrocības:
♦ vienkārša  kredīta noformēšana – tam nepieciešams tikai mobilais tālrunis;
♦ pieteikumu var nosūtīt no jebkuras vietas Latvijā, jebkurā sev ērtā laikā;
♦ ātra atbilde neplānotās situācijās –  SMS kredītam pie "ViaSMS" var pieteikties arī ārpus ierastā darba laika, tostarp brīvdienās un svētku dienās;
♦ skaidri saprotami kredīta līguma noteikumi;
♦ iespēja saņemt tieši tik, cik nepieciešams – neatkarīgi no tā, vai pietrūkst vien dažu desmitu eiro vai vajadzīga lielāka naudas summa, SMS kredīts var kļūt par ātru un efektīvu atbildi ikvienā situācijā. SMS kredīts ir mūsdienīgs un parocīgs veids, kā aizņemties aktuālo naudas summu – īpaši noderīgs tad, kad līdzekļi vajadzīgi steidzami.

Kam pieejams SMS kredīts?
Tāpat kā citi "ViaSMS" aizdevumi, arī SMS kredīts tiek izsniegts Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem ar
♦ regulāriem ienākumiem, kas ir lielāki par summu, ko plānots aizņemties;
♦ pozitīvu kredītvēsturi;
♦ bankas kontu kādā no bankām Latvijā, mobilā telefona pieslēgumu un derīgu e-pasta adresi

Ja atbilsti šīm prasībām un esi drošs, ka kredītu spēsi atmaksāt līgumā noteiktajā laikā, ņem rokā mobilo tālruni un piesakies!

Kā noformēt SMS kredītu?
SMS kredīts pie "ViaSMS" pieejams, sākot ar otro aizņemšanās reizi. Tas nozīmē – ja esi "ViaSMS" jaunais klients, vispirms jāreģistrējas internetā, aizdevēja mājaslapā. Turpat arī jāaizpilda pieteikums, norādot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Sākot ar otro aizņemšanās reizi, varēsi izmantot SMS kredīta sniegtās priekšrocības, uz numuru 159 nosūtot īsziņu ar šādu informāciju:
♦ atslēgas vārdu VIA;
♦ nepieciešamo aizdevuma summu;
♦ optimālo atmaksas termiņu;
♦ reģistrācijas laikā norādīto paroli.
Piemēram, VIA 200 30 Parole. Jāņem vērā, ka īsziņa maksā 0,21 eiro – tātad, ja vēlies kredītu noformēt pilnīgi bez maksas, pieteikumu aizpildi internetā.

SMS kredīts – mūsdienīga un ērta atbilde visdažādākajās situācijās. Tomēr, lai aizņemšanās neradītu  sarežģījumus, vienmēr aizņemies pārdomāti, izvērtējot savu maksātspēju un iepazīstoties ar visiem līguma nosacījumiem.