SMS kredīts – ātras naudas iegūšanai!

Mūsdienās pastāv vairāk nekā astoņi kredītu veidi, un katram no tiem ir savas priekšrocības, trūkumi un izmantošanas mērķis. Piemēram, auto kredīts ir apjomīgs aizņēmums, taču ātrais kredīts – īstermiņa kredīts. Bet vai zināji, ka pastāv arī tāda opcija kā SMS kredīts. Tas ir viens no salīdzinoši labākajiem naudas iegūšanas veidiem, kas sevī apvieno virkni dažādu priekšrocību. Kādas ir šīs priekšrocības, kas vispār ir SMS kredīts, kad šāda veida kredīti var būt noderīgi, kā tādus saņemt un kāpēc ieteicams pirms kredītdevēja izvēlēšanās apmeklēt salīdzināšanas portālu Comparo.me? Turpini lasīt un uzzini raksta turpinājumā!

Nejauc – ātrie kredīti un SMS kredīts nav viens un tas pats! Lai arī atmaksas noteikumi ir ļoti līdzīgi, savā būtībā slēpjas galvenā atšķirība – pieteikuma veids! Kas ir SMS kredīts?

SMS kredīts ikdienas vajadzībām
SMS kredīta unikalitāte slēpjas tā saņemšanā. Lai nosūtītu kredītdevējam pieteikumu par naudas aizņēmumu, nepieciešams vien nosūtīt SMS. Kā var raksturot šāda veida īstermiņa aizdevumu? 
• Salīdzinoši zema aizņēmuma summa. Ja citi īstermiņa aizdevēji piedāvā saņemt, piemēram, ātros kredītus līdz pat 1000 eiro, tad SMS kredīta gadījumā šī summa ir krietni zemāka – tā reti pārsniedz 500 eiro. 
• Atmaksas termiņš – īss. Tā kā aizņēmuma summa nav liela, lielākoties arī tā atdošanas laiks ir īss – līdz 30 dienām no naudas saņemšanas brīža. 
• Saņemšanas noteikumi. Lai saņemtu šāda veida aizņēmumu, nav jānorāda ne ķīla, ne galvotājs, ne darba vieta, tādējādi ļaujot vēlamo naudu saņemt salīdzinoši īsā laika posmā. 
• Īpašie noteikumi. Saņemot SMS kredītu pie kāda no aizdevējiem pirmoreiz, visticamāk, tā atdošanai netiks piemērota procentu likme, ļaujot ietaupīt kredīta ņēmējam.

Šādi īpašie noteikumi un priekšrocības liek citiem kredītiem uz SMS kredīta fona nobālēt. Kādas īpašības raksturo šādus aizdevumus? Par to lasi raksta turpinājumā!

SMS kredīta priekšrocības
Kas ir tās galvenās īpašības, kas ļauj izcelties šim kredīta veidam uz citu fona? Piemēram:
• ērtums. Lai iesniegtu pieprasījumu, jānosūta vien SMS, un tas nozīmē, ka nav nepieciešams apmeklēt aizdevēju personīgi – Tavs pieteikums tiks izvērtēts attālināti;
• ātrums. Šāda veida aizdevumus saņemt iespējams tajā pašā dienā un pat stundā. Šādi aizdevumi nekad neprasīs daudz laika, jo nav jānorāda ne galvotāji, ne ķīla, tātad dokumenti ir daudz vienkāršāki;
• izdevīgums. Tā kā nav nepieciešams atstāt māju vai pievienot pieteikumam dokumentus, galu galā šāda veida aizņēmumu saņemšana ir izdevīga klientam – netiek tērēts viņa laiks un citi resursi, lai iesniegtu pieteikumu un saņemtu vēlamo summu.

Galvenais, lai cikvēkam ir laba kredītvēsture. Ar to Tev iegūt šāda veida kredītu nebūs neiespējami. Taču svarīgs ir fakts, ka šāda veida aizdevumus nepiedāvā daudzi aizdevēji. Ja ātros kredītus iespējams saņemt pie dažādiem kredītdevējiem, tostarp Altero, Mogo, Bino un Latcredits, tad Comparo.me pieejamā informācija liecina, ka tos piedāvā vien trīs TOP aizdevēji. Kā salīdzināšanas protāls palīdz šādā situācijā?

Salīdzināšanas protāls Comparo.me – atrodi savu aizdevēju jau tūlīt!
Salīdzinoši jauns rīks ir salīdzināšanas protāls, kas ļauj redzēj kredītdevēju, aprošinātāju u.c. TOP pakalpojumu sniedzējus. Ir vairāki šāda veida portāli, un biežāk izmantotie no tiem ir Comparo.me un Latvijas kredītu centrs. Kā notiek informācijas atrašana salīdzināšanas portālos:
• ienāc salīdzināšanas portālā;
• atrodi kredīta veidu un izlasi par to galveno informāciju;
• apskati pieejamos variantus, tos šķirojot pēc vēlamās īpašības;
• dodies pie aizdevēja un saņem vēlamo kredītu.

Atceries – aizņēmuma veikšana ir nopietns process! Lai izvēlētos kvalitatīvāko kredīta sniedzēju, ienāc Comparo.me un noskaidro, kur SMS kredīts ir izdevīgākais un piemērotālais tieši Tavām vajadzībām!