Līvānu mērs turpina ārstēties mājās

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Janvāra beigās Rīgā, paslīdot uz slidenas ietves, galvas smadzeņu satricinājumu guvušais Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods turpina ārstēties mājās.

Kā aģentūra LETA noskaidroja Līvānu novada pašvaldībā, Vaivoda veselības stāvoklis pamazām uzlabojas un tuvākajā laikā, jau uz pašvaldības šī gada budžeta apstiprināšanu, viņš ir plānojis būt darbā.

Līvānu mērs nav plānojis vērsties ar iesniegumu kārtību sargājošās institūcijās, lai sauktu pie atbildības vainīgās personas.

Kamēr Līvānu novada mēram ir darba nespējas lapa, pašvaldības vadību ir uzņēmusies domes priekšsēdētāja vietniece Aija Usāne.

Jau vēstīts, ka galvas smadzeņu satricinājumu, paslīdot uz slidenas ietves Rīgā, Vaivods guva 27.janvārī. Neskatoties uz kritienu un gūtajām traumām, Līvānu mērs tomēr spēja pats atbraukt mājās un vērsās pēc palīdzības pie mediķiem, kas viņu nogādāja Daugavpils reģionālajā slimnīcā nepieciešamās medicīniskās palīdzības sniegšanai.

Dažas dienas vēlāk pēc nepieciešamās medicīniskās palīdzības sniegšanas pacients, kura veselības stāvoklis tobrīd tika raksturots kā apmierinošs, no ārstniecības iestādes tika izrakstīts.

Viss par: Andris Vaivods