Līvānos atklās Andra Ungura personālizstādi "Sakars"

Daugavpils, 17.okt., LETA. Šodien plkst.18 Līvānos, Mūsdienu mākslas galerijā tiks atklāta mākslinieka Andra Ungura personālizstāde "Sakars" un notiks tikšanās ar autoru, aģentūru LETA informēja biedrības "Galerija" valdes locekle Lāsma Vindule.

Izstādē būs iespēja aplūkot abstraktā ekspresionisma virzienā tapušās gleznas laika posmā no 2014.gada un speciāli šai izstādei radītus darbus, tajā skaitā instalāciju, kas veltīta ekoloģijas tēmai. "Mana saskare ar mūziku – visabstraktāko no mākslām – radīja iekšēju nepieciešamību skaņu kompozīciju un ritmu pārvērst krāsu ekvivalentā. Māksla man nozīmē ielaušanos citā, vārdos neaprakstāmā telpā," izstādi raksturo Ungurs.

"Šī būs Andra pirmā personālizstāde, tādēļ ir ļoti interesanti un brīnišķīgi būt lieciniekam cilvēka transformācijai – gan dzīves, gan radošā plaknē. Transformācija un pārveidošanās ir interesantākais, kas ar cilvēku var notikt. Mums ir iespēja saņemt atpakaļsaiti jau no citas dimensijas," izstādi komentē Mūsdienu mākslas galerijas vadītājs Raimonds Vindulis.

Līdz šim Ungurs piedalījies izstādēs arī Marka Rotko mākslas centrā Daugavpilī un Mencendorfa namā Rīgā.

Ungura personālizstāde "Sakars" Mūsdienu mākslas galerijā būs aplūkojama līdz 17.novembrim.

Turpinot bērnu mākslas izglītības programmu, oktobrī Mūsdienu mākslas galerijā norisināsies izstādei veltīta radošā darbnīca bērniem Sintijas Kampānes vadībā.