Izvēlies, kas vairāk piemērots Taviem izdevumiem – ātrais kredīts vai kredītlīnija!

Foto: Pixabay.com
Foto: Pixabay.com

Tev nepieciešams ātrais kredīts? Internetā ir dažādi piedāvājumi, taču – kā izvēlēties sev piemērotāko? Ja Tev ir vienlīdz svarīgi ne tikai godīgi aizņemšanās nosacījumi, bet arī izvēles iespējas, iepazīsties ar nebanku kredītdevēju "Credit24"! Aizdevēja mājaslapā https://credit24.com/lv/ Tu vari iepazīties ar diviem aizdevumu variantiem – ātro kredītu un kredītlīniju. Abi naudas aizdevumi ir pieejami bez dokumentu iesniegšanas, un kredīta summa ir pietiekami liela, lai atrisinātu vairumu ikdienas situāciju. Izklausās parocīgi? Uzzini, kas vēl padara "Credit24" par labu aizdevēju!

Naudas aizdevums maziem un lieliem tēriņiem
Vienam cilvēkam papildu nauda nepieciešama datora remontam, citam – ilgstošas ārstēšanas apmaksai. "Credit24" rūpējas par to, lai varētu aizņemties internetā neatkarīgi no kredīta izmantošanas mērķa.

"Credit24" piedāvā naudas aizdevumus no 50 līdz pat 4000 eiro, un aizdevuma maksimālais atmaksas termiņš ir 36 mēneši. Lai saņemtu "Credit24" aizdevumu, Tev jābūt:
• Latvijas pilsonim vai pastāvīgajam iedzīvotājam 18–70 gadu vecumā;
• ar regulāriem un pietiekami lieliem ienākumiem. Tie var būt ne tikai alga, bet arī stipendija, pensija, dažādi pabalsti un citi pasīvie ienākumi;
• ar pozitīvu kredītvēsturi. Kredīti netiek piešķirti personām, kuras ir ierakstītas parādnieku reģistrā un kurām ir kavēti maksājumi un nenokārtotas parādsaistības.

Jaunie klienti var izmantot "Credit24" pakalpojumus bez ierobežojuma. Ja Tev ir atbilstoša maksātspēja, jau pirmajā reizē vari aizņemties nopietnu summu – līdz 4000 eiro.

Aizdevums, kas parocīgs tieši Tev
"Credit24" pakalpojumu klāstā ir naudas aizdevums un kredītlīnija. Abi kredītu veidi ir apjomā no 50 līdz 4000 eiro, taču tiem ir atšķirīgi izmantošanas mērķi.

Naudas aizdevums var būt piemērotāks, ja ir nepieciešama konkrēta summa, piemēram:
• rēķina apmaksai;
• svarīgas preces iegādei;
• ārsta apmeklējumam;
• sadzīves tehnikas vai mājas komunikāciju remontam u.tml.

Kredītlīnija vairāk noderēs situācijā, kad nav precīzi zināms izdevumu apjoms. Tā kalpo par finanšu drošības spilvenu, kas palīdz tikt galā ar neparedzētiem izdevumiem.

Izņemt naudu pēc nepieciešamības var būt parocīgi, ja aizdevums vajadzīgs ilgstošiem tēriņiem:
• ārstēšanai vai rehabilitācijai;
• studijām;
• mājokļa remontam vai pārbūvei.

Kredītlīnijai ir elastīgs atmaksas termiņš, tāpēc iztērēto summu var atmaksāt uzreiz vai mazos ikmēneša maksājumos. Vairāk par atšķirībām starp naudas aizdevumu un kredītlīniju uzzināsi te – https://credit24.com/lv/!

Ātrais kredīts ne tikai internetā
"Credit24" strādā interneta aizdevumu nozarē, taču pieteikties kredītam iespējams ne tikai tiešsaistē. Ja Tev nav pieejas stabilam interneta pieslēgumam vai vienkārši ir ērtāk izmantot citus pieteikšanās veidus, vari noformēt kredītu:
• zvanot uz 8824. Pasaki "Credit24" operatoram, cik daudz un uz cik ilgu laiku vēlies aizņemties, un pēc Tava pieteikuma izvērtēšanas saņemsi kredīta piedāvājumu;
• aizpildot pieteikumu pie "Credit24" sadarbības partneriem: Latvijas Pasta un "Narvesen". Dodoties pēc naudas uz pasta nodaļu vai kiosku, neaizmirsti paņemt līdzi pasi un pierakstīt bankas kontu numuru.

Neatkarīgi no pieteikšanās veida, "Credit24" izskatīs Tavu pieteikumu uzreiz pēc tā saņemšanas. Ja Tu atbilsti aizdevēja noteikumiem, prasītā summa tiks pārskaitīta uz Tavu bankas kontu aptuveni 15 minūšu laikā.*

"Credit24" aizdevumi ir paredzēti personām ar atbilstošu maksātspēju, tāpēc pirms pieteikšanās pārliecinies, ka varēsi atmaksāt kredītu laikus. Padomus par atbildīgu aizņemšanos, kā arī informāciju par kredītlīguma nosacījumiem, atradīsi aizdevēja mājaslapā – https://credit24.com/lv/. Ienāc un uzzini, kā aizņemties "Credit24"!

* "Credit24" darba laikā, "Swedbank", "SEB", "Citadele", "Nordea" vai "DNB" bankas klientiem.