Dziesmu un Deju svētku biļešu tirdzniecības iepirkumā uzvarējis SIA "Biļešu paradīze"

Rīga, 10.okt., LETA. Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) iepirkumā par XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku biļešu tirdzniecības pakalpojuma nodrošināšanu uzvarējis SIA "Biļešu paradīze", aģentūru LETA informēja LNKC sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Viņa sacīja, ka izsludinātajā iepirkumā bija pieteikušies trīs uzņēmumi. Iepirkuma mērķis bija izvēlēties pretendentu, kas nodrošina svētku biļešu tirdzniecību, administrēšanu un biļešu elektroniskās kontroles nodrošināšanas pakalpojumu un tiks organizēts saskaņā ar Dziesmu un deju svētku pasākumu plānu.

Biļešu tirdzniecību plānots uzsākt 2018.gada janvārī. To cenas plānotas no diviem līdz 65 eiro. Skatītāju vietas Daugavas stadionā pēc rekonstrukcijas palielināsies līdz 10 000, savukārt Mežaparka Lielajā estrādē plānotais vietu skaits pēc rekonstrukcijas pirmās kārts palielināsies līdz aptuveni 30 000.

Vienā pirkuma reizē pircējam uz vienu pasākumu būs iespējams nopirkt līdz četrām biļetēm, bet ielūgumu skaits uz gaidāmajiem Dziesmu un deju svētkiem nepārsniegs 2% no kopējā biļešu skaita, attiecīgi būtiski palielināsies brīvajā tirdzniecībā pieejamo biļešu skaits, norādīja Vasiļjeva.

"Mūsu kā rīkotāju pamatuzdevums bija izvēlēties pretendentu, kurš spēs sniegt pārskatāmu un kvalitatīvu pakalpojumu un ir gatavs rūpīgi strādāt gan pie rindu regulēšanas mehānisma tiešsaistē, gan rindu mazināšanas aktivitātēm tirdzniecības vietās. Pārskatāma un kvalitatīvi sagatavota biļešu tirdzniecība nodrošinās lielāku Dziesmu un deju svētku pieejamību gan Latvijas iedzīvotājiem, gan ārvalstu viesiem. Tomēr jau tagad vēlamies uzsvērt, ka visiem interesentiem ir jārēķinās, ka pieprasījums daudzkārt pārsniegs piedāvājumu, ņemot vērā pasākumu norišu infrastruktūru ietilpību un visiem nebūs iespēja baudīt visus pasākumus klātienē. Programma ir ļoti krāšņa - Rīgā būs gan maksas, gan bezmaksas pasākumi, un esam pārliecināti, ka ikvienam būs iespēja sajust Latvijas valsts simtgadei veltīto Dziesmu un deju svētku īpašo gaisotni," pauda svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

Kā ziņots, XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki Rīgu pieskandinās no 2018.gada 30.jūnija līdz 8.jūlijam. Svētkus organizē LNKC, kas ir Kultūras ministrijas padotībā esošā valsts iestāde.