Vietējās ziņas

 • SMS kredīts – ātras naudas iegūšanai!

  Mūsdienās pastāv vairāk nekā astoņi kredītu veidi, un katram no tiem ir savas priekšrocības, trūkumi un izmantošanas mērķis. Piemēram, auto kredīts ir apjomīgs aizņēmums, taču ātrais kredīts – īstermiņa kredīts. Bet vai zināji, ka pastāv arī tāda opcija kā SMS kredīts. Tas ir viens no salīdzinoši labākajiem naudas iegūšanas veidiem, kas sevī apvieno virkni dažādu priekšrocību. Kādas ir šīs priekšrocības, kas vispār ir SMS kredīts, kad šāda veida kredīti var būt noderīgi, kā tādus saņemt un kāpēc ieteicams pirms kredītdevēja izvēlēšanās apmeklēt salīdzināšanas portālu Comparo.me? Turpini lasīt un uzzini raksta turpinājumā!

 • Kredītu apvienošana – ērti un izdevīgi

  Ja salīdzinoši īsā laika posmā esi noformējis vairākus kredītus, kas var būt, piemēram, patēriņa kredīts auto remontam, hipotekārais kredīts u.c., to apmaksa, visticamāk, prasa lielu daļu Tavu ikmēneša ienākumu. Šo situāciju viegli iespējams risināt, izmantojot pārkreditācijas jeb kredītu apvienošanas iespēju funkciju. Kā tas strādā un vai arī Tev ir iespējams tādu noformēt?

 • Apskati reklāmas Līvānos, noteikti atradīsi arī kaut ko sev

  Jau vēsturiski Līvānu pilsēta un tās apkārtne ir bijis industriāls rajons, kur notikusi dažāda uzņēmējdarbība, tostarp arī ražošana. Daudzi no uzņēmumiem darbojas tieši Līvānu industriālajās zonās, kuru kopējā platība sastāda aptuveni 120 ha. Šobrīd Līvānu novada dome ir uzsākusi vēsturiskā industriālā rajona atjaunošanu un uzlabošanu, lai atbalstītu vietējos uzņēmējus un nodrošinātu tos ar modernām, sakoptām darba vietām. 

 • Rūpējies par savu drošību – iegādājies ugunsdzēsības aparātu!

  Foto: 123rf.com / profile_famveldman

  Iestājoties apkures sezonai, paaugstinās ugunsgrēka risks mājokļos, birojos un citās ēkās, tāpēc ir svarīgi parūpēties par ugunsdrošību. Pie preventīvajiem pasākumiem pieskaitāma ne tikai apkures iekārtu apkope un dūmu detektora ierīkošana, bet arī ugunsdzēsības aparāta iegāde. Tomēr, kā zināt, kurš ugunsdzēsības aparāts ir piemērots? Uzņēmuma FN-SERVISS speciālisti sagatavojuši detalizētu informāciju, kas jāzina un jāņem vērā, iegādājoties ugunsdzēsības aparātu. Lasiet tālāk un uzziniet, kādas ir dažādu aparātu priekšrocības!

 • Finanšu plānošanas palīgs – kredīts

  Foto: Shutterstock.com

  Budžeta plānošana allaž saistās ar izaicinājumiem un kompromisiem. Ja pagaidām vēl nav izdevies iekrāt ieteicamo drošības spilvenu vismaz vienas mēnešalgas apmērā, negaidītu izdevumu gadījumā talkā var nākt kredīts. Kādus kredītu veidus piedāvā atsaucīgais aizdevējs "ViaSMS"? Lasi tālāk un uzzini!

 • Vai ledusskapji jau pildās ar saldētām meža un dārza veltēm? Izmanto pārbaudītus saldēšanas knifiņus!

  Foto: Pixabay.com / Barbroforsberg

  Zini, kāpēc garšaugu, ogu un sēņu saldēšana ziemai ir tik populāra? Pirmkārt, tā ir iespēja krēslainajos ziemas mēnešos baudīt svaigus, sulīgus un aromātiskus dabas produktus. Otrkārt, tā ir izdevība uzņemt vitamīnus, jo sasaldējot vitamīni saglabājas. Izlasi, kā pareizi sasaldēt garšaugus un sēnes un kādi ledusskapji tam ir piemērotākie!

 • Kā sarīkot oriģinālu un netradicionālu mičošanu?

  Foto: Ligavam.lv/ ĢIRTS RAĢELIS

  Mičošana ir kāzu rituāls, ar kuru jaunais pāris no līgavas un līgavaiņa kļūst par sievu un vīru, taču ne visi pāri ir klasisko tradīciju cienītāji. Lai mičošanu padarītu par netradicionālu, unikālu un neaizmirstamu piedzīvojumu, ir jāļauj brīva vaļa radošajām idejām un fantāzijai. Iedvesmojieties un smelieties idejas tālāk rakstā!

 • Izvēlies, kas vairāk piemērots Taviem izdevumiem – ātrais kredīts vai kredītlīnija!

  Foto: Pixabay.com

  Tev nepieciešams ātrais kredīts? Internetā ir dažādi piedāvājumi, taču – kā izvēlēties sev piemērotāko? Ja Tev ir vienlīdz svarīgi ne tikai godīgi aizņemšanās nosacījumi, bet arī izvēles iespējas, iepazīsties ar nebanku kredītdevēju "Credit24"! Aizdevēja mājaslapā https://credit24.com/lv/ Tu vari iepazīties ar diviem aizdevumu variantiem – ātro kredītu un kredītlīniju. Abi naudas aizdevumi ir pieejami bez dokumentu iesniegšanas, un kredīta summa ir pietiekami liela, lai atrisinātu vairumu ikdienas situāciju. Izklausās parocīgi? Uzzini, kas vēl padara "Credit24" par labu aizdevēju!

 • Kvalitatīvs vīriešu apavu veikals modernam vīrietim

  Foto: SomijasApavi.lv

  Ja plāno iegādāties jaunus apavus, tad būtisks aspekts, kas pirms iegādes jāapsver, ir to kvalitāte. Labs vīriešu apavu veikals nodrošinās Tev augstas kvalitātes piedāvājumu, kurā ar izvēli nav iespējams kļūdīties. Lasi tālāk, lai pārliecinātos, kāpēc nozīmīgi izvēlēties dārgākus, bet kvalitatīvākus apavus.

 • Četri iemesli, kāpēc izmantot ārējo cieto disku

  Publicitātes foto

  Ja vēl salīdzinoši nesen ārējie cietie diski bija sasnieguši slavas virsotni, šobrīd arvien vairāk cilvēku izmanto mākoņserveru pakalpojumus. Vai tas nozīmē, ka pienācis fizisko datu nesēju gals? Nebūt ne – esam apkopojuši četrus iemeslus, kāpēc ārējais cietais disks joprojām ir lieliska izvēle, rūpējoties par datu aizsardzību!