Vietējās ziņas

 • Rūpējies par savu drošību – iegādājies ugunsdzēsības aparātu!

  Foto: 123rf.com / profile_famveldman

  Iestājoties apkures sezonai, paaugstinās ugunsgrēka risks mājokļos, birojos un citās ēkās, tāpēc ir svarīgi parūpēties par ugunsdrošību. Pie preventīvajiem pasākumiem pieskaitāma ne tikai apkures iekārtu apkope un dūmu detektora ierīkošana, bet arī ugunsdzēsības aparāta iegāde. Tomēr, kā zināt, kurš ugunsdzēsības aparāts ir piemērots? Uzņēmuma FN-SERVISS speciālisti sagatavojuši detalizētu informāciju, kas jāzina un jāņem vērā, iegādājoties ugunsdzēsības aparātu. Lasiet tālāk un uzziniet, kādas ir dažādu aparātu priekšrocības!

 • Finanšu plānošanas palīgs – kredīts

  Foto: Shutterstock.com

  Budžeta plānošana allaž saistās ar izaicinājumiem un kompromisiem. Ja pagaidām vēl nav izdevies iekrāt ieteicamo drošības spilvenu vismaz vienas mēnešalgas apmērā, negaidītu izdevumu gadījumā talkā var nākt kredīts. Kādus kredītu veidus piedāvā atsaucīgais aizdevējs "ViaSMS"? Lasi tālāk un uzzini!

 • Vai ledusskapji jau pildās ar saldētām meža un dārza veltēm? Izmanto pārbaudītus saldēšanas knifiņus!

  Foto: Pixabay.com / Barbroforsberg

  Zini, kāpēc garšaugu, ogu un sēņu saldēšana ziemai ir tik populāra? Pirmkārt, tā ir iespēja krēslainajos ziemas mēnešos baudīt svaigus, sulīgus un aromātiskus dabas produktus. Otrkārt, tā ir izdevība uzņemt vitamīnus, jo sasaldējot vitamīni saglabājas. Izlasi, kā pareizi sasaldēt garšaugus un sēnes un kādi ledusskapji tam ir piemērotākie!

 • Kā sarīkot oriģinālu un netradicionālu mičošanu?

  Foto: Ligavam.lv/ ĢIRTS RAĢELIS

  Mičošana ir kāzu rituāls, ar kuru jaunais pāris no līgavas un līgavaiņa kļūst par sievu un vīru, taču ne visi pāri ir klasisko tradīciju cienītāji. Lai mičošanu padarītu par netradicionālu, unikālu un neaizmirstamu piedzīvojumu, ir jāļauj brīva vaļa radošajām idejām un fantāzijai. Iedvesmojieties un smelieties idejas tālāk rakstā!

 • Izvēlies, kas vairāk piemērots Taviem izdevumiem – ātrais kredīts vai kredītlīnija!

  Foto: Pixabay.com

  Tev nepieciešams ātrais kredīts? Internetā ir dažādi piedāvājumi, taču – kā izvēlēties sev piemērotāko? Ja Tev ir vienlīdz svarīgi ne tikai godīgi aizņemšanās nosacījumi, bet arī izvēles iespējas, iepazīsties ar nebanku kredītdevēju "Credit24"! Aizdevēja mājaslapā https://credit24.com/lv/ Tu vari iepazīties ar diviem aizdevumu variantiem – ātro kredītu un kredītlīniju. Abi naudas aizdevumi ir pieejami bez dokumentu iesniegšanas, un kredīta summa ir pietiekami liela, lai atrisinātu vairumu ikdienas situāciju. Izklausās parocīgi? Uzzini, kas vēl padara "Credit24" par labu aizdevēju!

 • Kvalitatīvs vīriešu apavu veikals modernam vīrietim

  Foto: SomijasApavi.lv

  Ja plāno iegādāties jaunus apavus, tad būtisks aspekts, kas pirms iegādes jāapsver, ir to kvalitāte. Labs vīriešu apavu veikals nodrošinās Tev augstas kvalitātes piedāvājumu, kurā ar izvēli nav iespējams kļūdīties. Lasi tālāk, lai pārliecinātos, kāpēc nozīmīgi izvēlēties dārgākus, bet kvalitatīvākus apavus.

 • Četri iemesli, kāpēc izmantot ārējo cieto disku

  Publicitātes foto

  Ja vēl salīdzinoši nesen ārējie cietie diski bija sasnieguši slavas virsotni, šobrīd arvien vairāk cilvēku izmanto mākoņserveru pakalpojumus. Vai tas nozīmē, ka pienācis fizisko datu nesēju gals? Nebūt ne – esam apkopojuši četrus iemeslus, kāpēc ārējais cietais disks joprojām ir lieliska izvēle, rūpējoties par datu aizsardzību!

 • SMS kredīts "ViaSMS" – 5 iemesli, kādēļ to izvēlēties!

  Publicitātes foto

  Situācijā, kad steidzami vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, par risinājumu var kļūt SMS kredīts. Tā ir iespēja aizdevumam pieteikties tikai ar vienas īsziņas starpniecību – neatkarīgi no atrašanās vietas. 

 • Urbji – kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Xnet.lv

  Urbji ir ļoti universāli darbarīki, kas palīdz dažādos mājas darbos – sākot ar skrūves pievilkšanu un beidzot ar liela izmēra caurumu urbšanu armatūrā. Taču jāņem vērā – dažādām situācijām nepieciešami dažādi urbji. Sīkāk par galvenajām urbju īpašībām uzzināsi šajā rakstā.

 • Atrodi savam ķermeņa tipam piemērotāko kāzu kleitu

  Publicitātes foto

  Kāzu kleita ir viena no galvenajām lietām, par ko jāpadomā pirms kāzām. Katra no mums ir atšķirīga un katrai ir vajadzīga piemērota kāzu kleita, kas izcels līgavas auguma priekšrocības.