Vietējās ziņas

 • Vai ledusskapji jau pildās ar saldētām meža un dārza veltēm? Izmanto pārbaudītus saldēšanas knifiņus!

  Foto: Pixabay.com / Barbroforsberg

  Zini, kāpēc garšaugu, ogu un sēņu saldēšana ziemai ir tik populāra? Pirmkārt, tā ir iespēja krēslainajos ziemas mēnešos baudīt svaigus, sulīgus un aromātiskus dabas produktus. Otrkārt, tā ir izdevība uzņemt vitamīnus, jo sasaldējot vitamīni saglabājas. Izlasi, kā pareizi sasaldēt garšaugus un sēnes un kādi ledusskapji tam ir piemērotākie!

 • Kā sarīkot oriģinālu un netradicionālu mičošanu?

  Foto: Ligavam.lv/ ĢIRTS RAĢELIS

  Mičošana ir kāzu rituāls, ar kuru jaunais pāris no līgavas un līgavaiņa kļūst par sievu un vīru, taču ne visi pāri ir klasisko tradīciju cienītāji. Lai mičošanu padarītu par netradicionālu, unikālu un neaizmirstamu piedzīvojumu, ir jāļauj brīva vaļa radošajām idejām un fantāzijai. Iedvesmojieties un smelieties idejas tālāk rakstā!

 • Izvēlies, kas vairāk piemērots Taviem izdevumiem – ātrais kredīts vai kredītlīnija!

  Foto: Pixabay.com

  Tev nepieciešams ātrais kredīts? Internetā ir dažādi piedāvājumi, taču – kā izvēlēties sev piemērotāko? Ja Tev ir vienlīdz svarīgi ne tikai godīgi aizņemšanās nosacījumi, bet arī izvēles iespējas, iepazīsties ar nebanku kredītdevēju "Credit24"! Aizdevēja mājaslapā https://credit24.com/lv/ Tu vari iepazīties ar diviem aizdevumu variantiem – ātro kredītu un kredītlīniju. Abi naudas aizdevumi ir pieejami bez dokumentu iesniegšanas, un kredīta summa ir pietiekami liela, lai atrisinātu vairumu ikdienas situāciju. Izklausās parocīgi? Uzzini, kas vēl padara "Credit24" par labu aizdevēju!

 • Kvalitatīvs vīriešu apavu veikals modernam vīrietim

  Foto: SomijasApavi.lv

  Ja plāno iegādāties jaunus apavus, tad būtisks aspekts, kas pirms iegādes jāapsver, ir to kvalitāte. Labs vīriešu apavu veikals nodrošinās Tev augstas kvalitātes piedāvājumu, kurā ar izvēli nav iespējams kļūdīties. Lasi tālāk, lai pārliecinātos, kāpēc nozīmīgi izvēlēties dārgākus, bet kvalitatīvākus apavus.

 • Četri iemesli, kāpēc izmantot ārējo cieto disku

  Publicitātes foto

  Ja vēl salīdzinoši nesen ārējie cietie diski bija sasnieguši slavas virsotni, šobrīd arvien vairāk cilvēku izmanto mākoņserveru pakalpojumus. Vai tas nozīmē, ka pienācis fizisko datu nesēju gals? Nebūt ne – esam apkopojuši četrus iemeslus, kāpēc ārējais cietais disks joprojām ir lieliska izvēle, rūpējoties par datu aizsardzību!

 • SMS kredīts "ViaSMS" – 5 iemesli, kādēļ to izvēlēties!

  Publicitātes foto

  Situācijā, kad steidzami vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, par risinājumu var kļūt SMS kredīts. Tā ir iespēja aizdevumam pieteikties tikai ar vienas īsziņas starpniecību – neatkarīgi no atrašanās vietas. 

 • Urbji – kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Xnet.lv

  Urbji ir ļoti universāli darbarīki, kas palīdz dažādos mājas darbos – sākot ar skrūves pievilkšanu un beidzot ar liela izmēra caurumu urbšanu armatūrā. Taču jāņem vērā – dažādām situācijām nepieciešami dažādi urbji. Sīkāk par galvenajām urbju īpašībām uzzināsi šajā rakstā.

 • Atrodi savam ķermeņa tipam piemērotāko kāzu kleitu

  Publicitātes foto

  Kāzu kleita ir viena no galvenajām lietām, par ko jāpadomā pirms kāzām. Katra no mums ir atšķirīga un katrai ir vajadzīga piemērota kāzu kleita, kas izcels līgavas auguma priekšrocības.

 • Autoskola "CredoAutoprieks" – pirmais solis, lai kļūtu par pārliecinātu autovadītāju

  Publicitātes foto

  Lai kļūtu par labu šoferi, ir vairāki priekšnosacījumi. Viens no tiem ir iemācīties braukt pārliecināti un neapdraudot citus ceļu satiksmes dalībniekus. "Autoskolā CredoAutoprieks" Tu iegūsi ne tikai auto vadīšanas un kontroles prasmes, bet arī visas nepieciešamās zināšanas, lai kļūtu par prātīgu un prasmīgu auto vadītāju. 

 • Izmanto patēriņa kredītu, lai palīdzētu savam auto

  Foto: Pixabay.com

  Mūsdienās visi jau pieraduši, ka personīgais auto jau nav nekas īpašs, tomēr svarīgi par to arī parūpēties, ne tikai skaisti glabāt pagalmā. Ja vecais auto vairs nespēj pildīt funkcijas, iegādājies jaunu, bet, ja tas ir jālabo – dari tā! Šī kredīta forma neko nesarežģī un neliek Tev palikt zaudētāja lomā, viss ir elementāri! Neaizmirsti, ka svarīgi uzdrīkstēties un ļauties notikumu gaitai, tomēr saprāta robežās, jo galvenais ir saglabāt labu saikni ar izvēlēto partneri šī līguma izpildīšanai!