Vietējās ziņas

 • Aizņemoties naudu, nepaļaujies uz reklāmu, bet pārbaudi visu pats

  Redzot vilinošās kredītu reklāmas internetā un televīzijā, var rasties iespaids, ka aizņemties naudu taču ir tik viegli un vienkārši. Reklāmās izskan saukļi, kas mudina nekavējoties aizņemties, jo to taču var izdarīt pavisam īsā laikā, neizejot no mājas. Visu var nokārtot internetā vai ar īsziņas palīdzību. 

 • Labas idejas dāvanām katrai gaumei un svētkiem

  Dāvanas ir neatņemama svētku sastāvdaļa, bez kuras īsti nevaram iedomāties ne dzimšanas dienas, ne Ziemassvētkus, ne citas īpašas dienas, kurās gribam būt kopā ar mīļiem cilvēkiem. Dāvanu izvēle arī vienmēr bijis samērā sensitīvs jautājums, jo pastāv dažādi nerakstīti likumi par un ap dāvināšanu. Tāpēc īstās dāvanas izvēle bieži vien var sagādāt grūtības. 

 • Sieviešu apavi – ko ņemt vērā, tos noglabājot nākamajai sezonai?

  Foto: Shutterstock.com

  Brīdī, kad pavasaris vīd ap stūri, tā vien gribas nomainīt garderobi – izvēlēties košākas drēbes un sezonai piemērotus apavus. Tomēr – kā pareizi noglabāt ziemas zābakus un kurpes, kas joprojām uzkavējas priekšnamā? Turpini lasīt un noskaidro, ko ievērot, lai Tavi aukstās sezonas sieviešu apavi saglabātu labo izskatu un funkcionalitāti arī nākamajā ziemā!

 • Unikālas priekšrocības, kuras sniedz sporta bāra apmeklēšana

  Ikvienā vietā nepieciešams tāds sporta bārs kā Optibet! Iespējams, Tev šķitīs, ka tas ir mazliet pārspīlēti, taču ir lieliski, ja tuvumā ir kāda vieta, kur doties, ja vēlies skatīties sporta pārraides vai vienkārši labi pavadīt laiku. Piedāvājam vairākus iemeslus, kādēļ Optibet varētu būt Tava iecienītākā vieta, kur pavadīt laiku.  

 • SMS kredīts – ātras naudas iegūšanai!

  Mūsdienās pastāv vairāk nekā astoņi kredītu veidi, un katram no tiem ir savas priekšrocības, trūkumi un izmantošanas mērķis. Piemēram, auto kredīts ir apjomīgs aizņēmums, taču ātrais kredīts – īstermiņa kredīts. Bet vai zināji, ka pastāv arī tāda opcija kā SMS kredīts. Tas ir viens no salīdzinoši labākajiem naudas iegūšanas veidiem, kas sevī apvieno virkni dažādu priekšrocību. Kādas ir šīs priekšrocības, kas vispār ir SMS kredīts, kad šāda veida kredīti var būt noderīgi, kā tādus saņemt un kāpēc ieteicams pirms kredītdevēja izvēlēšanās apmeklēt salīdzināšanas portālu Comparo.me? Turpini lasīt un uzzini raksta turpinājumā!

 • Kredītu apvienošana – ērti un izdevīgi

  Ja salīdzinoši īsā laika posmā esi noformējis vairākus kredītus, kas var būt, piemēram, patēriņa kredīts auto remontam, hipotekārais kredīts u.c., to apmaksa, visticamāk, prasa lielu daļu Tavu ikmēneša ienākumu. Šo situāciju viegli iespējams risināt, izmantojot pārkreditācijas jeb kredītu apvienošanas iespēju funkciju. Kā tas strādā un vai arī Tev ir iespējams tādu noformēt?

 • Apskati reklāmas Līvānos, noteikti atradīsi arī kaut ko sev

  Jau vēsturiski Līvānu pilsēta un tās apkārtne ir bijis industriāls rajons, kur notikusi dažāda uzņēmējdarbība, tostarp arī ražošana. Daudzi no uzņēmumiem darbojas tieši Līvānu industriālajās zonās, kuru kopējā platība sastāda aptuveni 120 ha. Šobrīd Līvānu novada dome ir uzsākusi vēsturiskā industriālā rajona atjaunošanu un uzlabošanu, lai atbalstītu vietējos uzņēmējus un nodrošinātu tos ar modernām, sakoptām darba vietām. 

 • Rūpējies par savu drošību – iegādājies ugunsdzēsības aparātu!

  Foto: 123rf.com / profile_famveldman

  Iestājoties apkures sezonai, paaugstinās ugunsgrēka risks mājokļos, birojos un citās ēkās, tāpēc ir svarīgi parūpēties par ugunsdrošību. Pie preventīvajiem pasākumiem pieskaitāma ne tikai apkures iekārtu apkope un dūmu detektora ierīkošana, bet arī ugunsdzēsības aparāta iegāde. Tomēr, kā zināt, kurš ugunsdzēsības aparāts ir piemērots? Uzņēmuma FN-SERVISS speciālisti sagatavojuši detalizētu informāciju, kas jāzina un jāņem vērā, iegādājoties ugunsdzēsības aparātu. Lasiet tālāk un uzziniet, kādas ir dažādu aparātu priekšrocības!

 • Finanšu plānošanas palīgs – kredīts

  Foto: Shutterstock.com

  Budžeta plānošana allaž saistās ar izaicinājumiem un kompromisiem. Ja pagaidām vēl nav izdevies iekrāt ieteicamo drošības spilvenu vismaz vienas mēnešalgas apmērā, negaidītu izdevumu gadījumā talkā var nākt kredīts. Kādus kredītu veidus piedāvā atsaucīgais aizdevējs "ViaSMS"? Lasi tālāk un uzzini!

 • Vai ledusskapji jau pildās ar saldētām meža un dārza veltēm? Izmanto pārbaudītus saldēšanas knifiņus!

  Foto: Pixabay.com / Barbroforsberg

  Zini, kāpēc garšaugu, ogu un sēņu saldēšana ziemai ir tik populāra? Pirmkārt, tā ir iespēja krēslainajos ziemas mēnešos baudīt svaigus, sulīgus un aromātiskus dabas produktus. Otrkārt, tā ir izdevība uzņemt vitamīnus, jo sasaldējot vitamīni saglabājas. Izlasi, kā pareizi sasaldēt garšaugus un sēnes un kādi ledusskapji tam ir piemērotākie!