Vietējās ziņas

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Dāvana sievietei, ko nopirkt internetā

  Šajā rakstā ir apkopotas lieliskas dāvanas, ko nopirkt internetā un ar ko pārsteigt sievieti svētkos.

 • Kādas prasmes bērns attīsta, spēlējot galda spēles

  Galda spēļu vēsture sniedzas ļoti senā pagātnē, pat tūkstošiem gadu tālā. Daudzu mūsdienās zināmu galda spēļu vēsture meklējama Austrumu zemēs – Indijā, Ķīnā. Galda spēles jau tajos laikos bija ne tikai veids, kā īsināt laiku, bet arī asināt prātu un sacensties. 

 • Kā mudināt un iemācīt bērnu rūpēties par zobiem

  Jau no pirmās dzīves dienas bērns kaut ko mācās, iepazīst pasauli un attīsta dažādas prasmes. Pienāk arī tāds brīdis, kad mazais ķipars ir gatavs ņemt līdzdalību rūpēs par savu mutes higiēnu. Un te vecākiem kļūst aktuāls jautājums, kā labāk bērnā rosināt vēlmi regulāri aprūpēt zobiņus un kā iemācīt viņam to darīt pareizi. Tad nu esam apkopojuši dažus ieteikumus, kas vecākiem šajā sakarā var noderēt.

 • Labas idejas dāvanām katrai gaumei un svētkiem

  Dāvanas ir neatņemama svētku sastāvdaļa, bez kuras īsti nevaram iedomāties ne dzimšanas dienas, ne Ziemassvētkus, ne citas īpašas dienas, kurās gribam būt kopā ar mīļiem cilvēkiem. Dāvanu izvēle arī vienmēr bijis samērā sensitīvs jautājums, jo pastāv dažādi nerakstīti likumi par un ap dāvināšanu. Tāpēc īstās dāvanas izvēle bieži vien var sagādāt grūtības. 

 • Sieviešu apavi – ko ņemt vērā, tos noglabājot nākamajai sezonai?

  Foto: Shutterstock.com

  Brīdī, kad pavasaris vīd ap stūri, tā vien gribas nomainīt garderobi – izvēlēties košākas drēbes un sezonai piemērotus apavus. Tomēr – kā pareizi noglabāt ziemas zābakus un kurpes, kas joprojām uzkavējas priekšnamā? Turpini lasīt un noskaidro, ko ievērot, lai Tavi aukstās sezonas sieviešu apavi saglabātu labo izskatu un funkcionalitāti arī nākamajā ziemā!

 • SMS kredīts – ātras naudas iegūšanai!

  Mūsdienās pastāv vairāk nekā astoņi kredītu veidi, un katram no tiem ir savas priekšrocības, trūkumi un izmantošanas mērķis. Piemēram, auto kredīts ir apjomīgs aizņēmums, taču ātrais kredīts – īstermiņa kredīts. Bet vai zināji, ka pastāv arī tāda opcija kā SMS kredīts. Tas ir viens no salīdzinoši labākajiem naudas iegūšanas veidiem, kas sevī apvieno virkni dažādu priekšrocību. Kādas ir šīs priekšrocības, kas vispār ir SMS kredīts, kad šāda veida kredīti var būt noderīgi, kā tādus saņemt un kāpēc ieteicams pirms kredītdevēja izvēlēšanās apmeklēt salīdzināšanas portālu Comparo.me? Turpini lasīt un uzzini raksta turpinājumā!

 • Kredītu apvienošana – ērti un izdevīgi

  Ja salīdzinoši īsā laika posmā esi noformējis vairākus kredītus, kas var būt, piemēram, patēriņa kredīts auto remontam, hipotekārais kredīts u.c., to apmaksa, visticamāk, prasa lielu daļu Tavu ikmēneša ienākumu. Šo situāciju viegli iespējams risināt, izmantojot pārkreditācijas jeb kredītu apvienošanas iespēju funkciju. Kā tas strādā un vai arī Tev ir iespējams tādu noformēt?

 • Apskati reklāmas Līvānos, noteikti atradīsi arī kaut ko sev

  Jau vēsturiski Līvānu pilsēta un tās apkārtne ir bijis industriāls rajons, kur notikusi dažāda uzņēmējdarbība, tostarp arī ražošana. Daudzi no uzņēmumiem darbojas tieši Līvānu industriālajās zonās, kuru kopējā platība sastāda aptuveni 120 ha. Šobrīd Līvānu novada dome ir uzsākusi vēsturiskā industriālā rajona atjaunošanu un uzlabošanu, lai atbalstītu vietējos uzņēmējus un nodrošinātu tos ar modernām, sakoptām darba vietām. 

 • Rūpējies par savu drošību – iegādājies ugunsdzēsības aparātu!

  Foto: 123rf.com / profile_famveldman

  Iestājoties apkures sezonai, paaugstinās ugunsgrēka risks mājokļos, birojos un citās ēkās, tāpēc ir svarīgi parūpēties par ugunsdrošību. Pie preventīvajiem pasākumiem pieskaitāma ne tikai apkures iekārtu apkope un dūmu detektora ierīkošana, bet arī ugunsdzēsības aparāta iegāde. Tomēr, kā zināt, kurš ugunsdzēsības aparāts ir piemērots? Uzņēmuma FN-SERVISS speciālisti sagatavojuši detalizētu informāciju, kas jāzina un jāņem vērā, iegādājoties ugunsdzēsības aparātu. Lasiet tālāk un uzziniet, kādas ir dažādu aparātu priekšrocības!